Sarphan Finans Park

GENEL BİLGİLER

Sarphan Finans Park AVM: Kalite ve Konforun Avm ile Buluşması

Sarphan Finans Park AVM, kalite ve konforu gerçeğe dönüştümek için tasarlandı ve hayata geçirildi. Kendinizi özel hissettiğiniz bir alışveriş keyfi yaşayabileceğiniz  AVM, 30 bin çalışana ve günlük ortalama 80 bin kişinin sirkülasyonuna sahip ekonominin kalbi olan "Finans Merkezi'nin" girişinde konumlanmaktadır. 

53 dükkan ve mağaza ile ayrıcalıklı bir yaşam fikrini hayatınızın her anında hissedecek, mağazaları cafe ve restoranları ile her ihtiyacınıza kolaylıkla erişebileceksiniz. "Sarphan Finans Park"ın girişinde bulunan AVM ile hayatın günlük yorgunluğunu atabileceğiniz, anlık  ihtiyaçlarınıza anında ulaşabileceğiniz şıklığı ve kolaylığı, kalite ve konforu iç içe yaşayabileceğiniz bir tasarıma tanıklık edeceksiniz.  

Sarphan Finans Park AVM ile ihtiyacınız olan her şey tek bir adreste birleştirildi. Herkesin ihtiyacına uygun birçok markanın buluştuğu bir alışveriş konforunu yaşama ayrıcalığına sahip olacak modanın kalbinde gerçekleştireceğiniz alışveriş ile cafelerinde kahve keyfi yaşayabilecek ve şık restoranları ile çok özel tatlara ulaşabileceksiniz.  

Sarphan Finans Park, Sabiha Gökçen Havaalanı ve metroya çok yakın olan konumu ile ana yol üzerinde bulunan "Finans Merkezini" ziyaret eden herkesin uğramadan geçemeyeceği, anadolu yakasının merkezinde, şehrin içinde nefes alan bir AVM keyfini, yaşama ve size hediye etti.