Sarphan Finans Park

GENEL BİLGİLER

Finansın Kalbinin Attığı Yer
Sarphan Finans Park Ofis, Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’ın merkezlerinin yanı sıra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulunun Ataşehir’e taşınmasıyla ekonominin kalbi olacak. Sarphan Finans Park Ofis modern, şık ve işlevsel tasarımı ile büyülerken, stratejik konumu sayesinde de yatırımlarınızın değerini artıracak.

Sarphan Finans Park Ofis, her türlü ihtiyacı karşılayarak iş hayatını kolaylaştırmak üzere planlanmıştır. Ofislerde bulunan ses yalıtımı, sesten dolayı oluşabilecek konsantrasyon kaybını önlerken, çalışanların işlerini daha rahat yapmalarını sağlayacak. Bodrum katında bulunan, her ofisin kendisine ait özel depo alanı her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanırken, binanın her yerinde bulunan sprinkler yangın söndürme sistemi sayesinde iş yeriniz yangın riskine karşı tam donanımlı olacak.

İş Hayatı Keyfe Dönüşüyor…
Hepimiz çalışırken çok yoruluyoruz. Kimi zaman o kadar yoruluyoruz ki daha fazla çalışmak istemiyoruz. İşte bu yüzden Sarphan Finans Park Ofis, sunduğu imkanlarla iş hayatınızın yoğun temposunun getirdiği yorgunluk ve stresi en aza indirecek.

Sarphan Finans Park Ofis binasında hizmete sunulacak 3 adet panoramik asansör, katlar arasında yolculuk yapanlara aynı zamanda muhteşem bir manzara izleme fırsatı sunarken, ön ve yan cephelere bakan ofislerde bulunan teraslar, çalışırken verilen molaları daha da keyifli hale getirecek. Binada bulunan süs havuzları içinizi ferahlatacak, dükkanlar çeşitli ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacak, şık ve modern tasarımlı lobide ziyaretçilerinizi en konforlu şekilde ağırlayacaksınız. Tüm bunların yanı sıra girişteki resepsiyonda hazır bulunacak görevliler her türlü ihtiyacınızı karşılamada sizlere yardımcı olacaklar.Yeraltında bulunan Sarphan Finans Park Ofis’in kendine ait dört katlı otoparkının geniş araç kapasitesi sayesinde, siz ve misafirleriniz için her zaman park yeri bulmak mümkün olacak.İş hayatında yaşanabilecek her türlü zorluk ve stresi ortadan kaldırmak için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ekonominin kalbi Sarphan Finans Park Ofis’te, yatırımlarınız her geçen gün değerlenirken, size de bu keyfi yaşamak kalacak…
 
Finans Merkezi'nin kalbinde yer alan Sarphan Fİnans Park Ofis, doğallık ve modernliği zarifçe bir araya getiren işlevsel tasarımı ve Sabiha Gökçen Havaalanı ile metroya çok yakın olan stratejik konumu sayesinde her türlü avantajı bünyesinde barındırıyor.

SARPHAN FİNANS PARK OFİS GENEL BİLGİLERİ
Toplam 13 kat
4 kat otopark
Lobi, resepsiyon, dükkanlar, süs havuzu
Ön ve yan cephelere bakan ofislerde teras ve / veya kat bahçesi
3 adet panoramik asansör
Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi
Yangın yönetmeliğine göre sprinkler yangın söndürme sistemi
Ses ve ısı yalıtımı